26 mei 2008
Sobat Kras Blog
En nu een Sobat Kras blog gestart voor onze komende zeilavonturen. Zoals onze zeilende vrienden weten heet ons schip ‘Sobat Kras’ dat Maleis is voor ‘goede vriend’ en ‘sterke binding’…..
Sobat Kras – Moody 425
Tot nu toe is Sobat Kras een zeilschip model Moody 425 uit 1990 en of zij in de toekomst onze Sobat Kras blijft, is nog een onbeantwoorde vraag……..
Sobat Kras – Plannen 2008
Eerst nog maar een zomertje op vakantie met deze dame. De bedoeling is dat we richting Denemarken gaan zeilen, maar of de wind en de weergoden ons daarin gunstig gezind zijn, zullen we in de loop van juni 2008 zien. Geplande vertrekdatum is vrijdag 27 juni en dan vier weken de tijd aan onszelf.
Mocht de wind compleet en langdurig uit het Noord Oosten komen….Tsja dan gaan we linksom uit bij de Oosterscheldekering en zullen dan in Frankrijk of Engeland terecht gaan komen.